WPL 10/13/18/23/33

 

WPL 10

WPL 13

WPL 18

WPL 23

WPL 33

Dodávají se v kompaktním vnitřním nebo venkovním provedení - pak je možno výhodně využít bývalou nebo plánovanou kotelnu jinak. Veškeré díly jsou opatřeny špičkovou povrchovou úpravou, včetně pozinkování již v základní dodávce, takže odolávají nepřízní počasí i po několik desítek let.

 
  • použitelné pro teploty venkovního vzduchu -20 - +30°C  
  • určené pro monovalentní i bivalentní provoz 
  • venkovní nebo vnitřní instalace
  • s využitím vestavěného elektrokotle, jako bivalentního zdroje použitelné pro domy s obytnou plochou do cca 270 m2 
  • možnost použití v soustavách s radiátory nebo podlahovým topením; provoz  v soustavách s podlahovým vytápěním je však účinnější, vzhledem k vyššímu topnému faktoru
  • možnost ohřevu užitkové vody i při venkovní teplotě -20°C na 60°C 
  • jednoduchá montáž i při rekonstrukcích

 venkovní umístění TČvnitřní umístění TČ

 

 Napište nám

Centrální větrací přístroj LWZ 303/403 SOL

Všechno je zcela jednoduché

Optimální kvalitu vzduchu zajišťuje tepelný výměník s křížovým protiproudem, který z odpadního vzduchu získává 90% tepelné energie. Zbývající zbytkové teplo je možno využít společně s přídavně nasávaným venkovním vzduchem tepelným čerpadlem vzduch / voda jak pro vytápění, tak i pro přípravu TUV. Pokud je potřeba topné energie vyšší, zapojí se k podpoře tepelného čerpadla elektrický kotel. Aby se pracovalo enargeticky účelně, dává elektrický kotel k dispozici pouze energii, která je skutečně zapotřebí.  

další o LWZ

 

Napište nám 

Ventilační jednotka LWA 403

Zajímavou novinkou je modifikace integrální jednotky LWZ 403 využívající stejně jako tato jednotka chladící agregát tepelného čerpadla WPL 10 Přístroj  využívá odsávaný vzduch z domu (koupelna, kuchyně, WC apod.) a venkovního vzduchu jako zdroj pro tepelné čerpadlo vzduch/voda. To zajišťuje vytápění a přípravu teplé vody ve 200 l vestavěné nádrži. Jako bivalentní zdroj slouží vestavěný elektrokotel o výkonu až 8,8 kW. Na rozdíl od LWZ neobsahuje rekuperaci tepla.

 

Cena LWA 403   228 360 Kč

více o LWA 403

 

Napište nám