Nejsem závislý na žádné firmě a vystupuji pod svojí značkou - svým jménem, se svojí fotkou. Neskrývám svou identitu za logo nějaké firmy. To, že jsem nezávislý znamená, že Vás chci informovat o tom nejlepším co znám. S mým názorem můžete souhlasit, nebo ne. Pokud se objeví jiné produkty, bez ohledu na značku či dodavatele, které budou ještě lepší než ty současné, mohou se na mém webu objevit. Přihlaste se proto o něco níže  k odběru Newsletteru, aby Vám žádné informace neutekly. 

Termodynamické solární systémy, tepelná čerpadla, iontové kotle a mnoho dalších, velice efektivních zařízení vyžaduje určitou míru znalostí pro správný výběr a správné dimenzování. Vím jak si o správný výrobek dodavateli říct, vím, co potřebuje dodavatel vědět, vím kdy z Vás někdo jen tahá peníze.  Nevím ale všechno, budu se tedy za Vás také ptát.

Tato forma spolupráce je výhodná nejen pro Vás, ale i pro dodavatele. Informovaný zákazník přináší firmám větší zisk a jsou proto ochotny mi za tuto službu ze zisku paltit.

NÁVRHY - REALIZACE - SERVIS

 Návrhy, realizace, servis. 

IONTOVÉ KOTLE

Celoroční úsporné vytápění pomocí iontových kotlů STAFOR

TERMODYNAMICKÉ SYSTÉMY

díky využití termodynamiky a solárního záření nejúspornější ohřev vody

SOLÁRNÍ SYSTÉMY

pro ohřev TUV, bazénů i přitápění

TEPELNÁ ČERPADLA

TČ, nejčastěji vzduch-voda, nahrazují dnes také termodynamické jednotky

FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY

ostrovní systémy kde elektřina není, nebo na prodej do sítě

REKUPERECE TEPLA

získávání tepla z řízeného větrání

Naši uživatelé

Nejvíce se na mne obracejí majitelé rodinných domů, ale rád bych touto cestou upozornil, že i v bytových domech jsou možnosti jak za energie ušetřit.  Stejně tak v domovech sociálních služeb, školách, firmách, ubytovacích zařízeních apod.