Co je to termodynamický solární panel a zda má někdo s tímto zkušenost?

23.06.2012 22:47

Během posledních dvou let, se výrobci - EnergyPanel podařilo být se svými produkty v 17 zemích 5 kontinentů: Amerika, Evropa, Asie, Afrika a Austrálie. Ve skutečnosti 85% svého současného obratu pochází ze zahraničního obchodu na trhu solární energie a úspor energie. 


Jak se dalo očekávat, velký úspěch byl na výstavě Intersolar 2012, byl navštíven společnostmi se sídlem v celé Evropě: Finsko, Rakousko, Malta, Chorvatsko, Polsko, Německo, Belgie, Lotyšsko, Švýcarsko, Rumunsko, Itálie , Řecko, Francie a Česká republika, stejně jako Kanada a USA. Tento veletrh také sloužil k posílení vztahů s podniky a partnery z energetické komise ve Velké Británii, Irsku, Francii a Maďarsku a vytvořil partnerství s distribučními společnostmi v Belgii, na Maltě, Rumunsku, Švýcarsku a Lotyšsku. 
Intersolar 2012 v Mnichově je startem ke spuštění nového produktu Energy Solární panel, fotovoltaický panel a termodynamika, která produkuje elektřinu a teplou vodu současně, získává velké energetické úspory. Tento produkt vzbudil velký zájem ve světě fotovoltaické solární energie, zejména solárních fotovoltaických výrobců. 

To je termodynamický solární systém dnes, to je odpověď na danou otázku všem co nevěřili.