Dotace

Sledujeme vývoj v možnoti čerpat dotace. Aktuální informace naleznete v sekci Novinky.

Výhled do budoucna bohužel není optimistický a nelze se na dotace spoléhat. Přesto zvažte, zda nezávislost na dodavatelích vám tuto skutečnost nenahradí. Doporučuji vaši investici hodnotit s ohledem budoucího vývoje během 5 - 10 let. V této době budou jistě ve výhodě právě ti, kteří budou čerpat nejméně energie od dodavatelů od kterých nelze očekávat nic jiného než zdražování. S nízkou spotřebou budete na dodavatelích méně závislí a žádné zdražení pro vás nebude tak drastické. 
Nezapomínejte, že vývoj pokračuje. Za pár let bude třeba dostupná "domácí" výroba elektřiny. Někomu k pokrytí spotřeby ale bude stačit například 10 fotovoltaických panelů, zatímco ten bez úsporných zařízení jich bude potřebovat na pokrytí stejných potřeb mnohem více. U promyšlených, komplexních systémů může i počáteční vyšší investice přinést mnohem více. Buďte chytří a co nejméně závislí už dnes.
Dalším, neméně důležitým aspektem při vašem rozhodování může být i životní prostředí. Menší spotřeba, méně vyrobené energie, méně vytěženého uhlí nebo menší riziko z JE.   Takto je velká jedna tuna CO2

Připravte se dnes na budoucnost.  

Pro firemní zákazníky - podnikatele i fyzické osoby

Firemním zákazníkům a podnikatelům kteří zde pro sebe naleznou vhodné řešení nabízíme pomoc při financování nákupu tepelné a klimatizační techniky, solárních kolektorů a jiných alternativních tepelných zdrojů od 50 tis. Kč do mnohamilionových objemů.  

 

 A) LEASING

- splatnost až 120 měsíců, akontace od 10%, schválení do 48 hodin

 

B) ÚVĚRY

- financování komodit nevhodných na leasing, jednorázový odpočet DPH, vlastnictví předmětu

 

C) EXPRES SPLÁTKY 

- krátkodobé financování na 2-6 měsíců, akontace od 10%, do 250 tisíc, schválení
do 2 hodin. 

 

 

Novinky pro rok 2012

Kalkulačka zde  

(v listě "Zadání" zadáte cenu požadovaného financovaní, v dalších listech se automaticky načtou kalkulace leasingu, úvěru a expres splátek vypracované formou možných variant splácení).

EUROLEASING CZ

Napište nám

Úvěry k dotacím z EU

Komplexní správa, vyřízení žádostí. Zajištění financování